Yasak Elma Nerede Çekildi?

Yasak Elma Nerede Çekildi?

Yasak Elma Nerede Çekildi?

19 Mart 2018 tarihinde ilk bölümü yayınlanan Fox TV nin iddialı dizisi Yasak Elma, çoğunlukla İstanbul un lüks Boğazdaki yalıları ve plaza iş hayatının merkezi olan yerlerde çekilmektedir. Dizinin seti Çubuklu sırtlarında olan Hidiv Kasrına kurulmuştur. Yasak elma nerede çekildi sorusuna yanıt verdikten sonra ayrıntılarına geçelim.

Yasak Elma Dizisinin Konusu

Klasik dizi ve film konuları olan aşk, entrika, ihanet, zengin ve fakir ayrımı üzerine kurulu olan dizi, klasik konuları işlese de hem oyuncu kadrosu hem konuları işleyişleri bakımından reytingleri yükselen bir dizidir.

 

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Orijinal boyut için bu çubuğa tıklayınız. (770x493px)

Zeynep ve Yıldız, hayalleri, idealleri birbirinden tamamen farklı olan maddi sıkıntılar yaşayan ve beraber yaşayan iki kız kardeştir. Yıldız, zengin bir hayata özenmekte hayali de zengin bir koca ile evlenip fakir hayattan kurtulmaktır. Zeynep ise Yıldız’ın tam tersi paranın ikin planda öneme sahip olduğunu düşünen aşka değer veren kendini işine veren bir kızdır. Yıldız ın hayalleri gerçek olur ve zengin işadamı Halit Argun ile evlenir.  Zeynep de pskolojik sorunları olan patronu Alihan ile inişli çıkışlı bir aşka yaşamaya başlar. Yıldız’ ı zengin kocası Halit Argundan ayırmaya çalışan, Halit Argun ile tekrar evlenip eski zengin hayatına dönme hayalleri kuran Halit Argun un eski karısı Ender in çevirdiği entrikalar, Alihan ile Zeynep in inişli çıkışlı aşk hikayesi heyecanlı senaryosu ile izleyicilerin diğer bölümü heyecanla beklemelerini sağlamıştır.

Zeynep ve Alihan ın yaşadığı aşkı #ZeyAl olarak sosyal medyada trendtopik olmuştur.

Yasak Elma Dizisinin Oyuncuları

Dizide Eda Ece Yıldız karakterini, Sevda Erginci – Zeynep karakterini, Onur Tuna- Alihan karakterini Talat Bulut -Halit Argun karakterini, Şevval Sam – Ender karakterini canlandırmışlardır.

Yasak Elma dizisi genç oyuncu kadrosu ve bu genç kadronun başarılı performansı ile de puan toplamaktadır. Ayrıca dizide Eda Ece ve Şevval Sam’ın giydiği tarz kıyafetler izleyiciler tarafından beğenilmektedir.  Yasak elma nerede çekildi sorusundan yola çıkarak dizi filme dair pek çok bilgiye yer verdik. Yeni filmlerde görüşmek üzere.