Yalnız Kalpler Nerede Çekiliyor?

Fox ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak yeni dizi Yalnız Kalpler.

Senaryosu ile büyük ilgi görecek dizinin yayın saati 18:00 olarak açıklandı.

Peki Yalnız Kalpler Nerede Çekiliyor?

Dizinin ilk bölümlerinde çekimler Kapadokya’da yapılmakta. Çekimler Ankara’da devam ediyor. İlk bölümlerde bu şekilde sonrasında senaryoya göre bilgi verilecektir.
Kapadokya hakkında sizlere biraz bilgi verelim.
Kapadokya, Türkiye’nin Nevşehir ilinde yer alan ve doğal güzellikleriyle ünlü bir bölgedir. Kapadokya, volkanik patlamalar sonucu oluşan özel doğal yapısıyla bilinir ve peribacaları, volkanik kayaçlarının yıkılması sonucu oluşan çatlakları, mağaraları ve volkanik kayaçlarının aşındırılması sonucu oluşan tüf örnekleri ile ünlüdür. Kapadokya, ayrıca hot air balloon (şişme hava balonu) turizmi ile de ünlüdür ve bu turizm türü, Kapadokya’nın doğal güzelliklerini havadan seyretme fırsatı verir. Kapadokya, ayrıca tarihi yapıları, tarihi köprüleri ve yöresel yemekleri ile de turizm açısından önemli bir yerdir.

Yanlız Kalpler Dizisi Konusu:

Kapadokya’da geçirdikleri büyülü bir akşamdan sonra birbirlerinin izini kaybeden Ayda ve Teoman, üç yıl sonra Ankara’da yeniden karşılaşırlar ancak artık Ayda, Teoman’ın kuzeni Mehmet’le beraberdir. Annesinin baskıları altında ezilen Ayda ve ailesiyle aşkı arasında kalan Teoman için zorlu bir dönem başlayacaktır. Kumru ise üvey annesi Fatma ve onun kızı Nazlı’nın hırslarına rağmen kardeşi Buse’ye iyi bir hayat sağlamaya çalışır. Nazlı için takıntı haline gelen şef Ozan’ın babaannesine bakmak için işe girmesi Kumru’nun hayatını beklemediği şekilde değiştirecektir.

Yorum yapın