Yabani Filmi Nerede Çekildi?

Rus yapımı bir Gerilim Filmine hazır mısınız?

Yabani Filmi Nerede Çekildi?

Yabani Filmi Nerede Çekildi?

Belki de hepimizin değişik projelerde gördüğümüz ama isimlerini bilmediğimiz ünlü Rus oyuncuların oynadığı ve 3 Ocak 2020 tarihinde karşımıza çıkacak olan Rus Yapımı Korku filmi olan Yabani filmi Rusya’nın çeşitli bölgelerinde çekilmiştir.

 

Yabani Filmi Konusu Nedir?

 Polina ve Igor çifti, mutlu bir hayat sürerken bir anda çocukları olan Vanya’nın kaybolmasıyla yıkılırlar. Vanya’nın kaybolmasıyla derin acılara bürünen Polina ve Igor, birbirlerine ve hayata sıkı sıkıya tutunarak ayakta kalma çabasına girmişlerdir.

  Çiftimiz çocuklarını bulmak adına ne yaptılarsa bir türlü sonuç alamazlar. Zaman hızla geçmektedir. Aradan geçen 4 sene geçmesine rağmen acıları dinmemiştir fakat bu şekilde acılarla yaşamakta istemezler. Çok radikal bir karar alarak kaybolan çocukları Vanya’nı yerine koyabilecekleri bir erkek çocuk evlat edinirler.

  Vanya’nın yerine koydukları evlatlık edindikleri çocuk ise zamanlar kaybettikleri çocuklarının karakterine bürünmeye başlamıştır bile. Aslında bu durum Polina ve Igor’un ilk başlarda hoşlarına bile gitmiştir.

  Sonraları karşılarında evlat edindikleri ve çocuklarına benzeyen o masum çocuk değil, tam aksine içinde yabani bir varlığın olduğunu görecekleri bir canlıyı göreceklerdir.

   İyi Seyirler…

 

Yabani Filmi Oyuncuları Kimler?

Polina: Elena Lyadova

Igor: Vlademir Vdovichenkov

Roza Khayrullina

Mikhail Safronov

Evgeniy Tsyganov

Sevestian Bugaev

Anna Ukolova

Konstantin Topolaga

 

Yabani Filmi Yönetmeni ve Kadrosunu Tanıyalım

Yönetmen ve Senarist: Olga Gorodetskaya

Yapımcı: Ilya Burets – Filipp Lamshin – Pavel Zarukin

Görüntü Yönetmeni: Ilya Ovsenev

Hikaye: Anna Starobinets

Türk Dağıtımcı: CJ Entertainment Turkey