Vurgun nerede çekiliyor

Vurgun nerede çekiliyor

Vurgun nerede çekiliyor

İlk bölümü 6 Şubatta, Fox TV’de yayınlanacak olan, yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Vurgun dizisini izleyici büyük bir merakla bekliyor. Senaryosunu Emre Özdur ve Başar Başaran’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Altan Dönmezin oturduğu dizi için geri sayım başladı. İzleyicinin Vurgun nerede çekiliyor merakı dizinin fragmanının yayınlandığı ilk günden itibaren büyük merak uyandırıyor. Vurgun dizisinin uyarlama olup olmadığı ise merak edilen diğer konulardan biri fakat yapım şirketi olan Gold Yapım bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmamaktadır. Kısa bir sürede izleyicilerin araştırma alanına giren dizi, birbirinden kıymetli oyuncuları kadar çekildiği yerlerle de dikkat çekmektedir. Dizinin bazı bölümleri Maslak’ta bulunan stüdyolarda çekilirken, köy sahneleri ise Zonguldak’ta bulunan Karalar köyünde çekilmiştir. Dizi ayrıca Kapalıçarşı ve Boğaz sahneleriyle de oldukça ilgi çekici.


Konusu

Kayıtdışı dizisinden sonra tekrar izleyicisiyle buluşan Erkan Petekkaya dizi, 10 sene komada kaldıktan sonra uyanan iş adamı Kemal Vardar ve eşi Reyhanın hikayesini anlatıyor. Dizideki asıl aksiyon öldüğü sanılan Kemal’in yaşama tekrar geri dönmesi ile dizi bambaşka bir hal alıp dizide macera dolu sahneler başlayacak. Dizi çekimlerinde Belgrad ormanlarını da sıkça göreceğiz. Vurgun nerede çekiliyor sorusuna verilebilecek diğer bir cevapta başrol oyuncusu olan Erkan Petekkaya’nın Beykoz’da bulunan et restoranı diyebiliriz. Petekkayaya ait olan restoranda yapılan çekimler oldukça eğlenceli geçti.

Oyuncu kadrosu

Daha birçok mekan Vurgun nerede çekiliyor sorusuna verilebilecek cevaplar arasındadır. Dizinin oyuncu kadrosu; Erkan Petekkaya(Kemal), Deniz Çakır(Reyhan), Emre Kınay(Vedat), Cemal Toktaş(Turan), Begüm Birgören(Asya), Altan Erkekli (Erdoğan) ve Aliye Uzunatağan(Nezihe)den oluşan güçlü bir ekipten oluşuyor. Sezonun en büyük bütçeli ve iddialı projeleri arasında bulunan vurgun dizisi 6 Şubat Çarşamba saat 20.00’da izleyicisiyle buluşacağı gün için saat sayıyor.