The Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Nerede Çekildi?

Jonas daha önce de karşılaştığı 23 metrelik ve adına Megalodon denilen iki buçuk milyar yıl önce nesli tükendiği sanılan bu canavarı öldürebilecek mi?

The Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Nerede Çekildi?

The Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Nerede Çekildi?

 2018 yılında vizyona giren filmin açık alan çekimleri Amerika’da tamamlanmıştır. Özellikle Okyanus sahneleri ise özel olarak hazırlanan stüdyo ortamında yine özel olarak tasarlanan Bilgisayar programlarıyla tamamlanmıştır.

The Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Konusu

 İçerik olan bol bol Aksiyon ve Macera sizi bekliyor.

 Soyu tarih öncesinden tükendiği sanılan hatta birçok denizci tarafınca da efsane olarak nitelendirilen Meg, olması gerekenden çok daha büyük bir canavar köpekbalığıdır.

 Uluslararası deniz altı gözlem programı ekibi, denizin en derin noktasına doğru inerken arada köprü görevi gören bir bulut tabakasından geçer. Okyanusun en derin yerini hayranlıkla seyrederlerken bir anda büyük bir canavarın saldırısına uğrarlar.

 Jonas Taylor ise yıllar önce yine böyle bir yerde aynı canavarın saldırısına mürettebatıyla uğrar ve iki mürettebatı ölür fakat kimseye bu canavarı gördüğüne inandıramaz. Tam da bu olaylar yeniden ortaya çıktığından dolayı bu projeyi yürüten ekip liderleri Jonas Taylor’u tutmaya karar verirler. Her ne kadar istemese de Jonas bu isteği kabul eder.

 Jonas daha önce de karşılaştığı  23 metrelik ve adına Megalodon denilen iki buçuk milyar yıl önce nesli tükendiği sanılan bu canavarı öldürebilecek mi?

 İyi Seyirler.

The Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Oyuncuları

Jonas Taylor: Jason Statham

Suyin: Bingbing Li

Morris: Rainn Wilson

Mac: Cliff Curtis

Zhang: Winston Chao

Jaxx: Ruby Rose

Dj: Page Kennedy

Heller: Robert Taylor

The Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Yönetmeni

Yönetmen: Jon Turtellaub

Senarist: Dean Georgaris – Jon Hoeber – Erich Hoeber

Orijinal Fikir: Steve Alten

Yapımcı: Belle Avery – Colin Wilson – Lorenzo Di Boneventura

Firmalar: Atelles Entertainment – Maedey Productions – Warner Bros. – Warner Bros. Turkey