Taçsız Prenses Nerede Çekiliyor?

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Taçsız Prenses yayın hayatına başlıyor. Kısa süre içerisinde büyük beğeni toplayacağını düşündüğümüz dizinin çekim yerleri, konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili bilgileri haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

taçsız prenses

Taçsız Prenses Dizisi Konusu ile başlayalım;
Fox TV resmi internet sitesinde dizinin konusu şu şekilde anlatılmakta. “Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarıyla büyüyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşür. Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) olurken işler zamanla herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız Masal yolculuğu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…”

Taçsız prenses dizisi

Taçsız Prenses Dizisi Nerede Çekiliyor?
Yeni başlayan dizilerde en çok merak edilen konulardan bir taneside şüphesiz dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı ile ilgili olmakta. İzlediğimiz ilk bölümden sonra özellikle gördüğümüz mekanlardan sonra bu merakımız dahada artıyor.
Taçsız Prenses çekim yerleri fragmanlardan da gördüğümüz gibi İstanbul Avrupa Yakası olarak gözükmekte. Masal karakterinin köpeği Köfte ile birlikte yaşamlarını devam ettiği yerin adresini ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Taçsız Prenses Dizisi Oyuncuları
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak dizinin başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen yer almakta.

Yorum yapın