Taçsız Prenses Masal’ın Köpeği Köfte’nin Cinsi ve ırkı Nedir?

Fox TV ekranlarının yeni dizisi Taçsız Prenses‘de Masal’ın en yakın dostu Köfte büyük ilgi gördü. Diziyi izleyen herkes Taçsız Prenses’deki Köfte isimli Masal’ın minik dostunun cinsi ve ırkını merak etmekte. Şimdi sizlere Masal’ın Köpeği Köfte’nin Cinsi ve ırkı Nedir? hakkında bilgiler vereceğiz.

Masal’ın köpeği Köfte’nin cinsi Border Collie cinsidir. Bu köpek cinsinin özellikleri hakkında bilgiler şu şekilde;

50cm boy ortalaması ile orta boy köpekler sınıfına giren Köfte oldukça hareketli bir ırktır. Frizbi yakalamak, koyun gütmek, filmlerde oynamak ve aileyle süper anlaşıp uyum sağlamak gibi becerilere sahiptir. Zeki ve eğlencelidir. Köfte isimli köpek yani Border Collie cinsi köpekler günde en az 8 saat koşması ve zıplaması gerekmektedir.

Ülkemizde yayınlanan Yetenek Sizsiniz isimli programda şampiyon olan MAX isimli köpek aynı Taçsız Prenses dizisinindeki Köfte ile aynı ırktır. Yarışmayı hatırlayan arkadaşlar MAX isimli köpeğin gösterilerini hatırlayacak olursalar bu cins köpeklerin ne kadar akıllı olduklarını rahatlıkla anlayacaktır.

Taçsız Prenses dizisindeki köpeğin normal hayattaki ismi TEO

MAX ile Köfte isimli köpeğin akraba bağlılıkları varmı bunu ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Eğer bilginiz varsa yorum kısmında izleyicilerle paylaşabilirsiniz.

Sizlerle taçsız prenses dizisi köpek köftenin cinsi nedir, Köpek köfte hangi ırk, köpek köfte hangi ülkenin köpeği gibi bilgiler paylaştık.

Yorum yapın