Skandal Filmi Nerede Çekildi?

Skandal Filmi Nerede Çekildi?

Skandal Filmi Nerede Çekildi?

 20 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek ve birbirinden değerli ve Oscar ödüllü oyuncuların oynadığı Biyografik tadındaki filmin tamamı Amerika’nın Los Angeles ve California eyaletlerinde çekilmiştir.

Skandal Filmi Konusu Nedir?

 Gerçek bir hikayeden kurgulandığı fragmanlarında sıkça vurgulanan filmin konusu medyayı takip edenlerin tahmin edeceği üzere yine Taciz üzerine kurgulunamış.

 Roger Ailes, Fox News’in kurucu Ceo’su olduğu zamanlara yaptığı tacizlerin birer birer mağdurların ortaya çıkmasıyla patlak veren 2016 yılındaki skandalın perde arkasını ve yaşanılanları olabildiğince gerçekçi bir şekilde gözler önüne sermiş bir filmdir diyebiliriz.

  Skandal filminde Taciz olayının tüm yönleriyle ele alındığını söyleyebiliriz. Taciz olayını gerçekleştiren Roger Ailes’ in de psikolojik durumlarına bakılarak, gerek gerçek kişiler gerekse kurgusal kişilerle karşımıza çıkan filmde, patronlarının sürekli tacizlerine maruz kalan, Megyn Kelly, Gretchen Carlson ve Kayla Pospisil isimli çalışanların bu durumu yavaş yavaş anlatmaya başlamalarına cesaret etmeleriyle sürükleyici bir hal alan film izleyicisinden tam not alacağa benziyor.

Skandal Filmi Oyuncuları Kimler?

Megyn Kelly: Charlize Theron

Kayla Pospisil: Margot Robbie

Gretchen Carlson: Nicole Kidman

Ainsley Earhardt: Alice Eve

Beth Ailes: Connie Britton

Jeanine Pirro: Alanna Ubach

Roger Ailes: John Lithgow

Edie: Madeline Zima

Rudi Bakhtiar: Nazanin Boniadi

Susan Estrich: Allison Janney

Abby Hunstman: Ashley Greene

 

Skandal Filmi Yönetmeni ve Teknik Ekibi

Yönetmen: Jay Roach

Senarist: Charles Randolph

Görüntü Yönetmeni: Barry Ackroyd

Kurgu: Jon Poll

Yapım: Annapurna Pictures