Rise Of Empires Ottoman Dizisi Nerede Çekiliyor?

Netflix'ten harika bir yapım daha geliyor !!!

Rise Of Empires Ottoman Dizisi Nerede Çekiliyor?

Rise Of Empires Ottoman Dizisi Nerede Çekiliyor?

 Birbirinden güzel Türk dizilerini çeken ve sadece kendi kanalında yayınlatan Netflix’ten bu sefer belki de bir başyapıt olacak harika bir dizi daha geliyor.

 Rise Of Empires Ottoman dizisi ile tarihe ilgisi olsun olmasın herkesin ilgisini çekerek ekran başına kitleyecek bir yapıma imza atacak olan Netflix’e üyelik yaptırmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 Elimizdeki bilgilere göre Mart 2020 tarihinde ekranlarda yerini alacak olan dizinin çekim alanları gerçeğe uygun olarak inşa edilmiş setler olacak.

Rise Of Empires Ottoman Dizisi Konusu Nedir?

 Osmanlı döneminin en parlak zamanlarından biri olup aynı zamanda çağ değiştiren ve Dünya’nın en önemli olaylarından biri olan İstanbul’un Fethi’ni Belgesel tadında ama dizi olarak anlatacak başyapıt niteliğinde bir eser karşımıza geliyor.

 Her ne kadar yapımcılarının tamamını yabancı olarak görsekte aralarında bu güzel esere imza atacak olan Türk yapımcılarında olduğunu belirtmekte fayda var.

 Dizide İstanbul’un Fethini gerçekleştiren, büyük Komutan Fatih Sultan Mehmet’in hayatını farklı açılardan göreceğiz.

 Rise Of Empires Ottoman dizisi Netflix ekranlarında 6 bölüm olarak yayınlanacak ve Fatih Sultan Mehmet Hanın 13 yaşında padişah olmasının ardından yaşadıklarını karşımıza getirecek.

 Film hakkında çıkacak yeni bilgilerde görüşmek üzere.

 İyi seyirler dileriz.

Rise Of Empires Ottoman Dizisi Nerede Yayınlanacak?

Rise Of Empires Ottoman dizisi Netflix kanalında yayınlanacaktır. Netflix üzerinden Rise Of Empires Ottoman dizisini seyredebilmeniz için buraya üyelik yaptırmanız gerekmektedir.

 Netflix 30 günlük ücretsiz üyelik kampanyasından yararlanabilir ve ardından da size en uygun olan üyeliği seçip devam edebilirsiniz.

Rise Of Empires Ottoman Dizisi Oyuncuları Kimler?

Fatih Sultan Mehmet: Cem Yiğit Üzümoğlu

Mara: Tuba Büyüküstün

Ana: Damla Sönmez

Fatih Sultan Mehmet Küçüklüğü: Fuat Fatih Odabaşı

Birkan Sokullu

Mara’nın Babası: Baki Davrak

Yapımcı: Emre Şahin

Yapım: Karga Seven Pictures - STXtv