Recep İvedik – 6 Afrika Filmi Nerde Çekildi?

Recep İvedik – 6 Afrika Filmi Nerde Çekildi?

   Özellikle birinci ve ikinci filmi, gerek seyirciyi güldürmesi ve dilden dile dolaşan o ilginç gülüşüyle, gerekse gişede elde ettiği başarıyla adından söz ettiren Şahan Gökbakar Nam-ı Diğer Recep İvedik bu sefer altıncı filmi olan Recep İvedik – 6 Afrika filmi ile karşımıza çıkıyor.

Recep İvedik – 6 Afrika Filmi Nerde Çekildi?

 Recep İvedik serisinin bu filminde adı üstünde Afrika olunca, o coğrafyaya uygun yerler araştırılıp birazda montajlanarak tamda Afrika havası seyirciye verilmeye çalışılmış.

 Bursa Karacabey Longoz ormanlarında oluşturulan ve iyi bir işçilikle çekime hazırlanmış alanlar kullanılmış. Tabi bu kısmı hariç asıl görsellerin izleyicileri büyüleyeceği yerlerden biriside Afrika kıtasında bulunan Kenya’ nın Masai Mara milli Parkında da bazı sahneleri çekilmiş durumda.

  Recep İvedik – 6 Afrika Filminin Türkiye ayağı ise tıpkı diğer Recep İvedik serilerinde olduğu gibi yine İstanbul’ da çekilmiştir. İstanbul çekimleri için Şahan Gökbakar en uygun mekanlar için ise Güngören’ i tercih etmiş.

 

Recep İvedik – 6 Afrika Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Recep İvedik: Şahan Gökbakar

Nurullah: Nurullah Çelebi

Tur Rehberi: Somer Karvan

Fazıl: Furkan Bayraktar

 

Recep İvedik – 6 Afrika  Filmi Yönetmeni ve Ekibi?

Yönetmen: Togan Gökbakar

Senarist: Şahan Gökbakar

Senarist: Togan Gökbakar

Görüntü Yönetmeni: Gerard Simon

 

Recep İvedik – 6 Afrika  Filmi Konusu Nedir?

  Yine aksilikler ardı ardına Recep İvedik’ in peşini bırakmıyor. Kahramanımız İstanbul’ dan Konya’ya gitmek isterken nasıl oluyorsa kendini Afrika’ da bulunan Kenya ülkesinde bulur. Kenya’ da bulunan yabani hayatıyla ünlenmiş eşsiz bir park olan Masai Mara Mili Parkında bulur.

  İlkel kabilelerden birinin eline düşen kahramanımız, kabiledekilere öyle şeyler yapar ki, onları kendisine öyle benzetir ve onlara adapte olur ki, bir zaman sonra komedi dolu sahnelerle bakmışsınız ki Recep kabilenin reisi olmuştur.

  8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecek olan Recep İvedik – 6 Afrika Filmi için yorumlarınızı bekliyoruz.

  Şimdiden iyi seyirler…