Ömer Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semtte Evde

Ömer Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semtte Evde? Ömer Dizisi 9 Ocak Pazartesi gününden itibaren Star TV ekranlarında yayınlanacaktır. Ömer Dizisi yayın hayatına başlar başlamaz izleyicilerin en çok merak ettiği konuların başında dizinin İstanbul’un hangi semtinde çekildiği merak ediliyor. Ömer dizisinin çekildiği ev ve mahalle nerede bilgilerini şimdi sizlerle paylaşıyoruz.

Ömer Dizisi Nerede Çekiliyor?
OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Ömer Dizisi yönetmenliğini Cem Karcı yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Gülizar Irmak yazmakta. Dizide bir çok başarılı oyuncu rol almakta. Başrollerde Selahattin Paşalı’yı Ömer karakteri ile, Gökçe Bahadır’ı ise Gamze karakteri ile izleyeceğiz. Özellikle Ömer Dizisi nin çekimlerinin yapıldığı mahalle bir çok izleyici tarafından merak edilmekte.

ömer dizisi

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmakta olduğunu zaten anlamışsınızdır. Henüz dizi çok yeni olduğu için Semt adresini yazamadık. Ancak ilerleyen günlerde tam olarak adres bilgilerini ekleyeceğiz. Ömer Dizisi çekim yerleri, Nerede Çekildiği hakkındaki bilgileri bu başlık altında takip edebilirsiniz.

Yorum yapın