Mühr-ü Cin Filmi Nerede Çekildi?

Kendinize Dikkat Edin!!!

Mühr-ü Cin Filmi Nerede Çekildi?

Mühr-ü Cin Filmi Nerede Çekildi?

 24 Ocak 2020 tarihinde vizyona girecek olan Mühr-ü Cin Filminin tam olarak nerede çekildiği bilinmemekle birlikte, bundan önceki aynı sınıftaki filmlerde olduğu gibi yine karanlık köşelerde çekildiği bilinmektedir.

Mühr-ü Cin Filmi Konusu Nedir?

 Aslında bakarsanız konumuz pekte farklı değil. Bu filmimizde de yine bir kadın ve yine kendisine musallat olan ve gözle görünmeyen varlıklarla yaptığı mücadeleyi anlatıyor. Filmin ana karakteri olan Rana, aslında müzikallerde oyunculuk yapmaktadır. Rana bir süredir Eren adında bir gençle flört etmektedir. En sonunda çiftimiz sevgili olmaya karar vermiştir.

 Erenle mutlu olmak isterken bir anda karşısına doğa üstü varlıkları görmeye başlamıştır. Bu görüntülerden sonra korkudan ne yapacağını bilemeyen Rana artık hayatını, iş ve eren olarak yürütmeye karar vermiştir.

 Yakın arkadaşları ise bu durumun tamamen psikolojik bir rahatsızlık olduğu yönünde hem fikirdirler. Fakat zamanla Rana’nın başına gelenler yakın arkadaşlarının da başına gelmeye başlayınca işler iyice içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

 Rana tam da bu noktada, bu varlıklarla savaşmaya ve onları hem kendi hayatından hem de yakın arkadaşlarının hayatlarından çıkartmaya çalışacaktır.

Mühr-ü Cin Filmi Oyuncularını Tanıyalım

Ecem Yorulmaz

Cansu Kahvecioğlu

Burçak Kabadayı

Onat Bulut

Muhammet Kınık

İrfan Uğur

Gülşah Aydın

Mühr-ü Cin Filmi Yönetmeni Kim?

Yönetmen ve Senarist: Buğra Kekik

Yapım: HM Productions

Türk Dağıtımcı: MC Film