Kırk Yalan Filmi Nerede Çekildi?

Kırk Yalan Filmi Nerede Çekildi?

Kırk Yalan Filmi Nerede Çekildi?

 Birbirinden usta oyuncuların ve Youtuber Oğuzhan Uğur’un rol aldığı Kırk Yalan Filmi Kırklareli’nin Pınarhisar ilçesinde çekilmiştir.

 

Kırk Yalan Filmi Konusu Nedir?

 13 Aralık 2019 tarihinde Vizyona girecek olan Kırk Yalan Filmi’nde, alanlarında başarılı olan Komedi oyuncuları performanslarıyla göz dolduruyorlar.

  Fragmanlarından da anlaşılacağı üzere bir grup eski arkadaşın başlarından geçen komik olaylar anlatılmaktadır.

  Eskiden beri sevdiği kız olan Halime ile evlilik hayalleri kuran ancak bir türlü işleri yoluna girmediğinden dolayı Halime’yle evlenemeyen Sadık artık muradına kavuşmuştur. Halime’yle evlilik hazırlıklarına başlamışlar, davetiyeler baskıya verilmiş ve eşyalar seçilmiştir bile.

  Sadık çocukluklarının bir arada geçtiği ve birbirinden hiç kopmayan arkadaşlarıyla, bir nevi bekarlığıa veda partisi yapmak için çocukluklarının geçtiği Pınarhisar’a gelirler. Amaçları bellidir. Hayatlarının büyük kısmını geçirdikleri Pınarhisar’da ufak bir eğlence yapmak, yemek, içmek ve doğal olarak evlilik öncesi kafa dağıtmak.

  Masada onlarca çeşit meze varken, arkadaşlar bu mezelerin tatlarını beğenmezler ve başka mezeler isterler. Ancak eğlence mekanın da ne kadar meze varsa zaten hepsi masalarındadır. Tam da bu sırada Sadık’ın arkadaşı Tahsin daha önce grupta kimsenin görmediği Marula isimli bir meyve ikram eder. Afrika Armudu olarak bilinen bu meyve tüketildiğinde kendine has bir sarhoşluk vermektedir.

  Tam bu noktada başlayan komediye davetlisiniz.

  Yorumlarınızı bekliyoruz.

   İyi Seyirler.

 

Kırk Yalan Filmi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Oğuzhan Uğur

Ferdi Sancar

Timur Acar

Hakan Meriçliler

Berat Yenilmez

 

Kırk Yalan Filmi Yönetmeni Kim?

Yönetmen: Hamdi Alkan