Kiki - Lanet-i Cin Filmi Nerede Çekildi?

Asla arkana bakma...

Kiki - Lanet-i Cin Filmi Nerede Çekildi?

Kiki - Lanet-i Cin Filmi Nerede Çekildi?

 14 Şubat 2020 tarihinde Türk korku sineması sevenler ile buluşacak olan filmimiz, yönetmen Mustafa Miraç Kaya’nın İstanbul, Kavacık, Çavuşpaşa’da bulunan villasında çekilmiştir.

Kiki - Lanet-i Cin Filmi Konusuna Bakalım

 Filmimizin ana kahramanı her ne kadar akıl hastası olan bir kız ise de asıl olayların başına da inmemizde fayda var düşüncesindeyim.

  Muzaffer gençliğinde anne-baba baskısıyla çokta sevmeyerek tamamen görücü usulü ile Şenay adında bir kızla evlenir. Zaman ilerledikçe Şenay ile mutlu olamadıklarını anlayan Muzaffer, hiç yapmaması gereken bir şey yapar ve karısı Şenay ile ondan olan iki evladını da bırakarak  kaçar ve Satı ile evlenir.

 Aradığı mutluluğu Satı’da bulacağını düşünür. Taki bir kızı olana kadar. Elif adını verdikleri kızları, zaman geçtikçe tuhaflaşmaya başlamıştır. Elif’in akıl hastası olduğunun anlaşılması üzerine Muzaffer doktorlara kızını götürüp çare arayışına girmiştir.

 Gittikleri tüm doktorlar, Elif’in gördüğü halüsinasyonları önlemek için çeşitli ilaçlar vermekte fakat bu ilaçlar Elif’te herhangi bir iyileştirme belirtisi göstermemektedir.

  Bu şekilde kızının iyileşmesi için çareler ararken, önceden tanıdığı Arkeolog Yeliz’in yönlendirmesiyle Medyum Bedir’e yolu düşecektir.

 Bedir Elif hakkında gerekli teşhisi doğru olarak koyar ve hemen iyileştirme sürecine koyulur. Fakat Bedir’in karşısında ki güç o kadar kuvvetlidir ki, kendisi bile buna karşı koyamaz. Bedir daha sonra Elif’i etkisi altına alan bu kuvvetli gücün tüm aileyi de etkilediğini keşfedecektir.

 Şimdi hem Bedir’in hem de Muzaffer ve ailesinin önünde tüm kirli sırların ortaya çıkacağı kanlı bir savaş vardır.

 İyi seyirler.

Kiki - Lanet-i Cin Filmi Oyuncuları Kimler?

Mustafa Miraç Kaya

Elif Çapkın

Türkan Kılıç

Yaşar Aydınlıoğlu

Tuğba Bayrak

Müzeyyen Paksoy

Reyhan İlhan

Kaan Soyluhan

Ahmet Elbistanlı

Sinem Kayaoğlu

Fatih Hasanoğlu

İsmet Bilgi

Deniz Gül Demirbilek

Seçkin Şahin

Kiki - Lanet-i Cin Filmi Yönetmeni

Yönetmen - Senarist: Mustafa Miraç Kaya

Yapımcı: Emrah Akyüz

Kurgu: Çağrı Ece

Yapım: Ema Film