John Wick: Chapter 3 – Parabellum Nerede Çekildi?

John Wick: Chapter 3 – Parabellum Nerede Çekildi?

 Düşünsenize, bir kuralı ihlal ediyorsunuz ve kellenize 14 Milyon dolar ödül koyuluyor…

 Ne Yapardınız?

Bundan önceki yayınlanan birinci ve ikinci bölümleriyle seyircinin kalbine taht kuran, kült filmlere girmeye aday olan filmimiz bu bölümüyle de yine seyirciyi kendisine hayran bırakmayı başarıyor.

 

John Wick: Chapter 3 – Parabellum Nerede Çekildi?

 John Wick -3 Filminin bir bölümü Montreal’de çekilmiş. Aynı zamanda Fas’ ta da çekimleri yapılmıştır. Tabi ki filmimizin vazgeçilmez alanı olan New York..

  Bu arada dördüncüsü beklenen filmde ilginç mekanların kullanılacağı yönünde sosyal medyada haberler çıkmaya başladı bile..

John Wick: Chapter 3 – Parabellum Konusu Nedir?

 Filmin ana arterlerinden biri olan ve tüm Suikastçıların ortak buluşma noktası olan Continental Otel’in ve tüm Suikastçıların delinmemesi gereken bir kuralı vardır. Otel içinde hiçbir sebeple şura üyelerinin öldürülmemesi…

  Bir önceki bölümde kaldığı yerden hayatına devam eden ana kahramanımız John Wick, bu kuralı delerek otel içinde şura üyelerinden birini öldürür. John başına neler geleceğini bildiğinden dolayı tüm hazırlıklarını tamamlamıştır.

  Uzun yıllardır kendisiyle kader birliği yapmış ama bunu kimseye belli etmemiş olan Otel Müdürü Winston, kuralları çiğnememesi gerekirken nelerle karşılacağını bile bile John’a bir saatlik kaçış süresi verir.

  John bu süre içinde ne yapar ne eder nereye nasıl kaçarsa kaçacak ve akabinde süre bitiminden sonra John’un tüm üyelerle ilişkisi kesilecek ve başına koyulan 14 Milyon dolardan dolayı nerdeyse tüm ülkede ki suikastçılar peşine düşer.

  Hayatta en çok değer verdiği iki şey olan, karısı ve köpeğini kaybeden John, bundan sonra sadece hayatta kalmak adına peşine düşen tüm suikastçılar ile mücadeleye başlayacaktır.

  Bu tür filmlere yapı olarak tam oturan Keanu Reeves’ in bu filmini izledikten sonra değerli yorumlarınızı bırakmayı unutmayın lütfen.

  İyi Seyirler.

John Wick: Chapter 3 – Parabellum Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

John Wick: Keanu Reeves

Cassian: Common

Bowery King: Laurence Fishburne

Santino D’Antonio: Riccardo Scamarcio

Sofia: Halle Berry

Winston: Ian McShane

Ares: Ruby Rose

Charon: Lance Reddick

Helen Wick: Bridget Moynahan

Aurelio: John Leguizamo

 

John Wick: Chapter 3 – Parabellum Yönetim Ekibi Kimler?

Yönetmen: Chad Stahelski

Senarist: Derek Kolstad

Yapımcı: Basil Iwanyk

Yapımcı: Erica Lee

Ortak Yapımcı: Holly S. Rymon

Görüntü Yönetmeni: Dan Laustsen

Kurgu: Evan Schiff

Sanat Yönetmeni: Chris Shriver