Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hiç bir şey, göründüğü gibi değildir...

Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hizmetçiler Dizisi Nerede Çekiliyor?

 Kanal D ekranlarında “çok yakında” başlığıyla fragmanları yayınlanan Hizmetçiler dizisi aslında, Meksika’da 2009 yılında yayınlanan “Ellas Son La Alegria Del Hogar” isimli diziden uyarlama olarak, Abd’den sonra karşımıza çıkıyor.

 Dizinin çekim alanlarının büyük kısmı her ne kadar gizli tutulsa da, Cennet Konakları olarak karşımıza çıkan mekan, İstanbul Çekmeköy, Reşadiye’de bulunan ama gerçek adı Cennet Konakları olmayan bu sitedir.

 Dizi içeriğinde fragmanlardan gördüğümüz kadarıyla bir çok değişik mekanlarda kullanılmış durumda. Örneğin konular gereği, arka sokaklar ve polis karakolu sahneleri de var. Ancak bu arka sokakların ve polis karakolunun nerelerde olduğu yönünde net bir bilgi paylaşılmış değil.

Hizmetçiler Dizisinin Konusu

 Hepimizin gerek sosyal medyadan gerekse dizi hakkında çıkan haberlerden dolayı, 4 hizmetçinin hem kendi hayatlarıyla ilgili mücadeleleri hem de patronlarının kirli sırlarını ört bas etme çabalarını seyredeceğimizi biliyoruz.

 Dizinin orijinal bölümlerinde 5 hizmetçi bulunuyor. Hizmetçilerden birini patronu öldürüyor ve bu cinayeti örtbas ediyor. Diğer 4 hizmetçi ise bu cinayetin açığa çıkması için ellerinden geleni yapıyorlardı.

 Acaba Hizmetçiler Dizisi uyarlamasında buna benzer bir durum karşımıza çıkacak mı?

 Yorumlarınızı bekliyoruz.

 İyi Seyirler…

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları

Deniz Baysal

Algı Eke

Selen Domaç

Aleyna Solaker

Yiğit Kirazcı

Seçkin Özdemir

Hizmetçiler Dizisi Yönetmeni

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Yapım: Fabrika Yapım