Geniş Aile Komşu Kızı Nerede Çekildi?

Geniş Aile Komşu Kızı Nerede Çekildi?

   Önceleri TV Ekranlarında “Geniş Aile” adıyla, içindeki ince ve dile dolanan esprileriyle izleyiciden tam not alan yapım sonraları sırasıyla, “Geniş Aile Yapıştır” (2015) ve ardından “Geniş Aile 2 Her Türlü” (2016) ile sinema severlerle buluşmuştu.

  Bu sefer 3. Sinema filmi olan “Geniş Aile Komşu Kızı” ile izleyicinin karşısına 2 Ağustos 2019 itibariyle geçmiş durumda.

  Vizyona girdiğinden bu yana izleyicisinden tam not alan yapım yine ince esprileriyle seyirciyi gülme krizine sokmaktadır.

 

Geniş Aile Komşu Kızı Oyuncuları Kimler?

Cevahir. Nam-ı Diğer Cevo: Ufuk Özkan

Ulvi: Bülent Çolak

Zeynep: Rojda Demirer

Nebil: Emre Altuğ

Mine Teber

Tolga Canbeyli

Tuğçe Karabayır

 

Geniş Aile Komşu Kızı Filmi Yönetim Kadrosunda Kimler Var?

Yönetmen: Cüneyt İnay

Senaryo: Cüneyt İnay

Yapımcı: Ertuğrul Fındık

Yapımcı: Mahmut Kayımtu

Kurgu: Yusuf Ziya Kaya

Görüntü Yönetmeni: Murat Ceylan

Yapım: Two Yapım

 

Geniş Aile Komşu Kızı Filmi Nerede Çekildi?

Geniş Aile serisinin önceki bölümlerinde olduğu gibi Geniş Aile Komşu Kızı Filmi de yine aynı semtler olan, Sarıyer ilçesinin bir yerleşim yeri olan Boyacıköy’ de gerçekleştirilmiş.

 

Geniş Aile Komşu Kızı Filminin Konusu Nedir?

 TV dizisindeki ve bundan önceki iki sinema filminde de olduğu gibi, işleri bir türlü yoluna girmeyen ve hayatta dikiş tutturmayı başaramamış Cevahir ve Ulvi’nin başından geçenleri anlatan filmimizde, yine komşu kızı aşkı alevleniyor.

 Cevahir ve Ulvi artık belaya bulaşmamak ve kendi hallerinde sakin bir hayat sürüp belaya bulaşmamak için kendilerine oto yıkamacı açmışlardır. Hayatlarına bu şekilde devam ederlerken hiç olmaması gereken bir şey olur ve Cevahir’in eski aşkı, o meşhur komşu kızı Zeynep çıkagelir.

  İçindeki belalı durumdan çıkmak isteyen Zeynep kendisine yardım edecek kişiler olarak asıl kahramanlarımız olan Cevahir ve Ulvi’yi görür ve onlara başındaki belayı anlatır. Bela ki ne bela! Zeynep vefat eden ağabeyi Katip beyin vasiyeti üzerine hiç istemediği ve sevmediği Nebil ismindeki biriyle evlenmek zorunda kalacaktır.

  Bundan sonraki süreçte ise el birliğiyle Zeynep’i Nebil’den kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklardır.

  İnce espriler ile donatılmış filmi seyrettikten sonra değerli yorumlarınızı paylaşırsanız seviniriz.

İyi Seyirler…