Erkenci Kuş dizisinin ev-sokak ve ofis çekimleri nerelerde yapılmaktadır?

Erkenci Kuş dizisinin ev-sokak ve ofis çekimleri nerelerde yapılmaktadır?

Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir’in paylaştığı Erkenci Kuş dizisi Ayşe Kutlu tarafından kaleme alınmaktadır. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı dizinin ilk bölümü 26 Haziran akşamı vizyona girmiştir. Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan dizinin nerede çekildiği şimdiden izleyenleri tarafından merak konusu olmaktadır. Edinilen bilgilere göre dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmakta veofis çekimlerinin yapıldığı reklam ajansı binası da Tuzla’da bulunmaktadır.  Daha ilk bölümden merak konusu olan dizinin sokak ve ev sahneleri ise Beykoz Kundura Fabrikasında çekilmektedir.

Gold Film tarafından çekilen dizi sürükleyici konusu ve romantik komedi türü ile yaza damgasını vuracağa benzemektedir. Şimdiden oyuncuların doğallığı ve senaryonun sürükleyiciliği ile izleyenler tarafından çok beğenilen dizide Demet Özdemir hayalperest ve deli dolu olan, düşünmeden hareket ederek olabilecek tüm problemleri kendi üzerine çeken bir karakter olan Sanemi, Can Yaman ise dünya çapında tanınmış bir kişi olan foto muhabiri Can Divit karakterini canlandırmaktadır. Galatasaray lisesinde okumuş olan Can babasının kıymetli oğlu olmakta ve dünya çapında hikayeler çekmekte olup her kesimden insanla ilişki kurabilecek bir yapıya sahiptir. Sanem üniversiteden mezun olduktan sonra babasının bakkal dükkanına yardım etmekte ve geri kalan zamanını ise hayaller kurarak geçirmektedir. Ailesinin bir işe girip çalışmadığı takdirde evlendireceğini söylemesi ile ablası Leyla’nın iş yerinde çalışmaya başlamak zorunda kalan Sanem, büyük aşkı olacak
Can’ın da şirkette çalıştığından habersizdir. Sanem’in Can ile karşılaşması ile gelişen olaylar sırasında dizi oldukça eğlenceli ve sürükleyici olarak takip edilmektedir. Dizide Öznur Serçeler Sanem’in herkes tarafından takdir edilen ablası Leyla’yı, Özlem Tokaslan Sanem ve Leyla’nın delidolu annesi Mevkibe rolünü, Berat Yenilmez ise Sanem’in babası Nihat karakterini başarı ile canlandırmaktadır.