Ego Dizisi Nerede Çekiliyor? Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu

Fox ekranlarının yeni dizisi Ego hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. Ego dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı, oyuncu kadrosu hangi oyunculardan oluşuyor, dizinin konusu ve müzikleri hakkında merak ettiklerinizi bu başlık altında toplayacağız. Konumuz Ego dizisi yayında olduğu sürece güncellenecektir.

İlk olarak Ego dizisinin oyuncu kadrosu ile başlayalım;

Dizinin oyuncu kadrosu Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Tuna Orhan, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü gibi başarılı oyunculardan oluşmakta.

Oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Rüya Helin Demirbulut ve Melisa Aslı Pamuk başrollerde. Dizide bu oyuncuları;

Alperen Duymaz’ı Erhan karakteri ile,

Rüya Helin Demirbulut’u Elif karakteri ile,

Melisa Aslı Pamuk’u Sibel karakteri ile izleyeceğiz.

ego dizisi konusu

Ego Dizisi Konusu Nedir?

Ego Dizisi Konusu hakkında ise şu bilgilere ulaştık. Özetleyecek olursak, Elif ve Erhan nişanlı birbirini çok seven ve evlenip mutlu bir yuva kurmak isteyen bir çift. Bu çiftin mutlu günleri Erhan’ın aldanışı ile bozuluyor ve Erhan ödenmesi çok zor olan bir borç yükü ile karşı karşıya kalıyor. Sanıyoruz ki Erhan dolandırılacak. Bu bilgiler tekrar güncellenecek olduğunu tekrar belirtelim. Konumuza geri dönecek olursak Erhan bu borcu ödemekte zorlanırken Erhan’ın patronu Sibel’in yaptığı teklifle sonsuza dek hayatlarını değiştiriyor.

Ego Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yine merak edilen bir konu daha dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı ile ilgili. Evet açıklıyoruz Ego dizisinin çekimleri Akdeniz Bölgesinin en büyük şehri Antalya’da yapılmakta. Dizinin bölümleri devam ettikçe sizlerle çekim yerlerini adres olarak paylaşacağız. Yakın bir yerde oturuyorsanız dizi setini ziyaret edebilirsiniz.

Ego dizisi hakkındaki yorumlarınızı alt kısımdan yazabilirsiniz.

 

 

 

Yorum yapın