EDHO Nerede Çekiliyor? 2019

EDHO Nerede Çekiliyor? 2019

ATV’nin sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nam-ı diğer EDHO’nun çekim yerleri hakkında net bilgiler gelmeye başladı. Özellikle Çakırbeyli ailesinin toplantılarını yaptığı galerinin ve Ünal Bey’in evinin nerede olduğu çok merak ediliyordu o konu da ayrıca netleşti.

Gizli görüşmelerin ve toplantıların yapıldığı EDHO Galeri’si Car Rental Ataturk Mahallesi Bilgi Sokak No:18 Ataşehir / İSTANBUL adresinde bulunuyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sadece bir mafya dizisi olarak karşımıza çıkmıyor aynı zamanda dizi içerisinde kadınlar arasındaki konuşmalar ve bazı komik sahnelerde dikkat çekiliyor. Dizinin genel çekimleri Ataşehir civarında yapılıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çekim günleri ise tam olarak net değil ama haftanın minimum 5 günü çekim oluyor. Çekimler genel olarak diziyi izleyenler de bilir geceleri yapılıyor. Galeri de yapılan çekimler ise çok daha kısıtlı zamanlarda yapılıyor yani çekim ekibini her zaman galeri de bulmanız mümkün değil.

Ünal Bey’in konağı nerede merak edenler ise bu bilgiye şaşıracaklar o konak Validebağ Korusu’nda yani aslında Hababam Sınıfı Müzesi olarak hizmet veren yer.

EDHO çekimleri için genel olarak yeşillik ve tenha alanlar çekiliyor çünkü kalabalık ortamlarda çekim işleri aksayabiliyor.