Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Gülseren Budayıcıoğlu'n dan yine harika bir eser ekranlarda...

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

 Son zamanlarda birbirinden farklı TV kanallarında adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran ünlü psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’ nun kitaplarından uyarlanan dizileri görmekteyiz.

 Şimdi ise sırada Camdaki Kız kitabından çıkan hikayeleri göreceğimiz dizi aynı isimle Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

 Her ne kadar dizinin tam olarak nerelerde çekileceğine dair yer bilgisi verilmese de sosyal medyada görebileceğimiz üzere dizinin, İstanbul ve çevresinde çekileceğine dair bilgiler paylaşılmaktadır.

Camdaki Kız Dizisi Konusu

 Dizinin konusuna gelecek olursak ki bildiğiniz gibi Gülseren Budayıcıoğlu’ nun diğer kitaplarından çekilen dizilerde olduğu gibi gerçek hikayelerden uyarlanmış olması izleyiciyi diğer dizilerde olduğu gibi ekran başına kilitleyecek cinsten.

 Lüks içinde bir hayat süren iç mimar Nalan ile, zorlu ve yokluklar içinde bir hayat geçirmiş ve geçirmekte olan, elektrik işiyle uğraşan Hayri’ nin birbirlerine aşık olması ve gerek bu süreçte gerekse sonraki süreçlerde neler yaşadıklarını anlatmaktadır.

 Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları

 Dizinin diğer karakter oyuncuları tam olarak paylaşılmış değil. Fakat başrol oyuncuları kesinlik kazanmış gibi.

 Dizide Nalan karakterini, Burcu Biricik, Hayri karakterini ise Uraz Kaygılaroğlu canlandıracaktır.

Camdaki Kız Dizisi Yönetmeni

 Dizinin çekimini OGM Pictures üstlenmiş görünüyor. Bildiğiniz gibi OGM Pictures, Gülseren Budayıcıoğlu’ nun bundan önceki eserlerini de TV ekranlarına taşıyan yapım şirketiydi.