Adım Farah Nerede Çekiliyor?

Engin Akyürek ve Demet Özdemir fanlarının merakla beklediği dizi “Benim Adım Farah” ile ilgili merak edilenleri bu başlık altında bir araya getirip takipçilerimizle paylaşacağız.

Dizinin oyuncu kadrosu çok güçlü. Zaten Engin Akyürek’in dünyanın heryerinde fanları olduğunu biliyoruz.

Evet şimdi bilgilere başlayalım.

Benim Adım Farah dizisi Fox tv ekranlarında yayınlanacak. Peki ne zaman başlayacak?

Bu projenin ocak ayı son haftasında yayın hayatına başlayacağını tahmin ediyoruz. İlerleyen günlerde tanıtım fragmanı yayınlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra Fırat Tanış, Mustafa Avkıran, Senan Kara, Derya Pınar Ak ve Mert Doğan gibi isimlerin dizinin oyuncu kadrosuna katıldığı açıklandı.

benim adım farah dizisi

Benim Adım Farah hangi diziden uyarlandı?

Bir mafya senaryosu olan dizi The Cleaning Lady isimli diziden uyarlandı.

Kısaca dizinin konusundan bahsedecek olursak Dizinin baş karakterlerinden Farah’ın oğlu kötü bir hastalığa yakalanıyor. Tedavisi için çok fazla miktarda paraya ihtiyacı vardır. Bu parayı toparlamak için Farah, bir mafyanın temizlikçisi olmak zorunda kalır. Dizinin konusu bu şekilde ancak ilerleyen günlerde detaylı bilgi yine buradan paylaşacağız.

Benim Adım Farah Nerede Çekiliyor?
Dizinin yayın hayatına başlamasıyla en çok merak edilen konulardan biriside çekimlerinin nerede yapıldığı ile ilgili olmakta. Kullanılan mekanlar ve yerler özellikle fanlar tarafından ziyaret edilmek isteniyor. Dizinin çekim yerlerini sizlerle bu başlık altından paylaşacağız.

Dizi hakkındaki yorumlarınızı alt kısımdan bekliyoruz.

Yorum yapın