Ajanlar İş Başında Filmi Nerede Çekildi?

2020'nin ilk Animasyon Filmine Hoş Geldiniz...

Ajanlar İş Başında Filmi Nerede Çekildi?

Ajanlar İş Başında Filmi Nerede Çekildi?

  2020’nin ilk Animasyon filmi olan Ajanlar İş Başında filmi Amerika yapımı olduğundan tamamen bilgisayar ve stüdyo ortamında çekimleri tamamlanmıştır.

Ajanlar İş Başında Filmi Konusu ve Vizyon Tarihi

  Ve karşınızda Dünya’nın en ünlü casusu, Lance. Uluslararası casusluk alanında ilk başta yer alan casus Lance, oldukça havalı ve bir o kadar da süper yetenekleri olan biridir. Havalı olmasının en büyük nedenlerinden biride sürekli olarak Dünya’yı kurtarmasıdır.

  Lance’ın bu kadar önemli ve ünlü bir Ajan olmasını en büyük etkenlerinden ve yardımcılarından biride kendisiyle karakter olarak tamamen zıt olan, gerek dahiyane buluşlarıyla gerekse zekasıyla ön planla yer alan Walter’dır.

  Walter ise Lance gibi sosyal bir kişilik değildir. Toplum içine her girmeye çalıştığında çeşitli sorunlar yaşadığından dolayı kendisini bu konuda başarısız bulmuş ve icatlarına kafa yorarak fark yaratmıştır.

  Öyle bir gelmiştir ve Dünya yine tehlike altındadır. Bu tehlikenin ortadan kaldırılması için yapılması gereken tek şey ve çare Lance ve Walter’ın bir ikili olmasından geçmektedir.

  Bakalım birbirine zıt bu iki karakter Dünya’yı kurtarabilecek mi?

  Hem minik izleyicilere hem de büyüklere hitap eden harika bir animasyon..

  İyi Seyirler Dileriz..

Ajanlar İş Başında Filmini Seslendiren Oyuncular

Tom Holland

Will Smith

Karen Gillan

Rashida Jones

Ben Mendelsohn

Ajanlar İş Başında Filmi Yönetmeni

Yönetmenler: Nick Bruno – Troy Quane