50 Mt2 Dizisi Nerede Çekiliyor?

50 metrekare’ye kaç hayat sığar?

50 Mt2 Dizisi Nerede Çekiliyor?

50 Mt2 Dizisi Nerede Çekiliyor?

 2021 sezonunda Netflix ekranlarında 27 Ocak 2021 tarihinde tüm Dünya ile aynı anda ülkemizde de  yayınlanması planlanan kara-komedi türünde bir dizi olarak karşımıza çıkacak 50 Mt2.

 Çok fazla detay olmamasına karşın, sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüye göre dizi yine İstanbul ilimizde çekilmeye devam ediyor gibi.

50 Mt2 Dizisi Konusu

 Aslında filmin senaryosu yeni değil. 2017 yılında çekilmesi planlanmış fakat maliyetlerin artması sebebiyle o dönem bu iş askıya alınmış. Şimdi ise Netflix sayesinde sadece ülkemizde değil tüm dünya da izleyici karşısına çıkacak.

 Servet Nadir sürekli kirli işler yapan karanlık biridir. Gölge ise Servet’in tün kirli işlerini yapmaktadır. Gölgenin elinde hatırlamadığı geçmişine dair tek bir fotoğraf vardır ve bu fotoğrafta olan kişileri araştırmaya başlar.

 Araştırdıkça yalan bir hayat sürdüğünün farkına varmaya da başlar. Kararını Servet Nadir’in yanından tüm kirli sırlarını da alarak kaçmakta bulur. Nereye gideceğini bilmeyerek yola çıkan Gölgenin yolu Güzelce Mahallesindeki bir terzi dükkanına düşer ve buraya sığınır. Dükkan 50 mt2’lik minik bir yerdir. Terzi dükkanının ölen sahibi Adil zanneder mahalleli onu.

 İyi seyirler dileriz.

50 Mt2 Dizisi Oyuncuları

Engin Öztürk

Aybüke Pusat

Cengiz Bozkurt

Özgür Emre Yıldırım

50 Mt2 Dizisi Yönetmeni

Senaryo: Burak Aksak

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Yapımcı: BKM